Collection: Apophyllite
-
Apophyllite Clusters Small (6 for $15) K002
- Regular price
- $15.00
- Sale price
- $15.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Apophyllite Points / Tips Medium Natural Crystal AP02a
- Regular price
- $6.50
- Sale price
- $6.50
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Apophyllite Points / Tips Natural Crystal AP01a
- Regular price
- $2.50
- Sale price
- $2.50
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Light Pink Apophyllite Crystal Cluster Mini AP003 x 1
- Regular price
- $7.50
- Sale price
- $7.50
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Apophyllite Natural Cluster AP745a
- Regular price
- $45.00
- Sale price
- $45.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Apophyllite Natural Cluster AP744a
- Regular price
- $22.50
- Sale price
- $22.50
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Apophyllite Natural Cluster AP714a
- Regular price
- $50.00
- Sale price
- $50.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Pointed Apophyllite with Stilbite Cluster AP650a
- Regular price
- $25.00
- Sale price
- $25.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Apophyllite Crystal Cluster AP395a
- Regular price
- $150.00
- Sale price
- $150.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Light Pink Apophyllite Crystal Cluster AP002 x 1
- Regular price
- $17.50
- Sale price
- $17.50
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Apophyllite Natural Cluster AP776a
- Regular price
- $85.00
- Sale price
- $85.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Apophyllite Natural Cluster AP775a
- Regular price
- $80.00
- Sale price
- $80.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Apophyllite Natural Cluster AP774a
- Regular price
- $65.00
- Sale price
- $65.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Apophyllite Natural Cluster AP773a (2nd Grade)
- Regular price
- $35.00
- Sale price
- $35.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Apophyllite Natural Cluster AP772a (2nd Grade)
- Regular price
- $35.00
- Sale price
- $35.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out
- Page 1 of 15
- Next page